piątek, 20 czerwca 2014

Wyróżnienie Liebster Award

Jakiś czas temu zostałam wyróżniona przez Justynę (pozdrawiam Cię gorąco!) do Liebster Award. Oto odpowiedzi na pytania, które mi zadała:

1. Założyłam swój blog, ponieważ... chciałam się podzielić z innymi moimi pomysłami i trochę się poprzechwalać ;) 6 lat temu planowałam założyć blog szafiarski, ale czas mijał, a ja nie potrafiłam się zdecydować. Poza tym od dawna marzę o założeniu własnej firmy, a wiadomo, że blogi są świetną reklamą.

2. Prace wykonuję głównie dla... siebie, swojej rocznej córeczki, czasem także dla MagicalAlley ;)

3. Jestem najbardziej dumna z... wzorzystych legginsów dla Zuzi. To pierwsza rzecz, którą uszyłam od podstaw i to bez żadnego wykroju. Zdecydowanie nadawały się do noszenia!

4. Moją ulubioną książką jest... "Ulica marzycieli" Roberta McLiama Wilsona. Uwielbiam też wszystko, co wyszło spod piór Gabriela Garcii Marqueza i Maria Vargas Llosy.

5. Moim ulubionym kolorem jest... nie mam ulubionego koloru, chociaż ostatnio coraz częściej wybieram jasną zieleń i granat.

6. Kawa czy herbata? Zdecydowanie herbata! Najlepiej klasyczny Earl Grey, ale nie pogardzę wszelkimi aromatyzowanymi. Kawę piję tylko do towarzystwa.

7. Morze czy góry? Góry. Marzę o przeprowadzce w Góry Stołowe, żeby móc się nimi cieszyć na co dzień.

8. Gotowanie czy pieczenie? Szczerze mówiąc, nie potrafię ani jednego, ani drugiego. Ale jako że przy pieczeniu można więcej zepsuć, wybieram gotowanie ;)

9. Lubię hand made, bo... wykonując różne przedmioty mam pewność, że nikt nie będzie miał takich samych. A ja lubię mieć wszystko wyjątkowe ;)

10. Gdy mam wolną chwilę, to... spędzam ją z mężem i córką - nic tak nie poprawia humoru, jak widok uśmiechniętych ukochanych osób!

Zapraszam do zabawy autorki blogów:

Galeria pod jaskółką
Anielskie skrzydełko
Magical Alley

A oto moje pytania:

1. Dlaczego założyłaś bloga?
2. Co najbardziej lubisz w blogowaniu?
3. Skąd czerpiesz inspiracje do tworzenia?
4. Jaka jest Twoja ulubiona technika?
5. We wnętrzach urządzonych w jakim stylu czujesz się najlepiej?
6. Wolisz sukienki czy spodnie?
7. Wolisz lato czy zimę?
8. Wolisz tworzyć dla siebie czy innych?
9. Co robisz gdy nie tworzysz / blogujesz?
10. Bez jakich trzech rzeczy nie potrafisz się obyć?

1 komentarz: