niedziela, 30 marca 2014

Trzy sposoby na kokardę


Lubię uniwersalne akcesoria. Takie, które można wykorzystać na wiele sposobów. Zależnie od potrzeby lub zwykłego widzimisię. Dlatego do kokardy z poprzedniego posta nie dodałam żadnego zapięcia. Wystarczy kilka rzeczy, które każda z nas ma w domu, żeby w jednej chwili z ozdoby do włosów zrobić muchę, a chwilę później broszkę. Oto kilka pomysłów. Ale możliwości jest o wiele więcej.


Przez środkowy pasek przekładamy z tyłu cienką opaskę. To od naszego humoru zależy, czy kokarda będzie tuż nad uchem, czy na szczycie głowy. Codziennie inaczej ;)


Kokardę przypinamy wsuwkami nad kucykiem. Lub pod kokiem. Lub gdziekolwiek chcemy. Swoją drogą powinnam spróbować owijać gumkę pasmem włosów, na pewno wyglądałoby to dużo lepiej.


A może mucha w męskim stylu? Przekładamy z tyłu kawałek wstążki / gumki / sznurka i związujemy.

Zwykła agrafka wystarczy, żeby powstała dziewczęca broszka, która odmieni naszą marynarkę albo torebkę. Przekładając przez pasek zapinaną bransoletkę dodamy charakteru prostej biżuterii. Nie ograniczajmy się! Myślmy kreatywnie! I zróbmy coś same. Czy akcesoria ze sklepu dają taki ocean możliwości? ;)

3 komentarze:

  1. Cudowne kokardy ; )

    OdpowiedzUsuń
  2. W takim razie cudowna kokarda :D

    OdpowiedzUsuń